Obozy jeździeckie i półkolonie

Wypoczynek dla dzieci w pięknej okolicy wśród warmińskich jezior i lasów - 2020

Aktywne wakacje dla dzieci

W ubiegłym roku ...

Nasz pomysł na spędzanie wakacji, zwłaszcza jeśli chodzi o półkolonie przyjął się z dużą aprobata zarówno dzieci ale i zadowolonych rodziców ( przyjęliśmy blisko 200 dziewcząt i chłopców ), którzy na początku z niedowierzaniem przywozili dzieci do Kortowa, skąd były odbierane i ze zdumieniem pytali czy jutro faktycznie kolejna dyscyplina sportu? W tym roku zbierając doświadczenie oraz analizując potrzeby i różnorodność zainteresowań przygotowaliśmy dla Państwa dzieci i wnuków 3 zmodyfikowane i zróżnicowane oferty bogatsze o kolejne atrakcje !!!


Obozy i półkolonie jeździeckie 2020

Obóz jeździecki to przede wszystkim konie !
Każdego dnia po śniadaniu duża dawka koni! Na placu treningowym lub na hali w zależności od pogody jazda pod opieka trenera oraz przed, w trakcie i po jeździe przekazywanie przez nasze mistrzynie usystematyzowanej wiedzy na temat koni :) tu pozwalam sobie na żart "że znowu duża dawka koni", bo tematów jest ogromna ilość, którą spróbuję później wyszczególnić.


Około południa pauza na drugie śniadanie i kolejne atrakcje,: przez cały tydzień w rożnej kolejności miedzy 12, a obiadem atrakcje: do wyboru Park Trampolin, Park linowy w Bartbo, X arena, Basen Termy Warmia Park w Pluskach i piąte popołudnie wyjazd do Grunwaldu połączony ze zwiedzaniem z przewodnikiem muzeum oraz odwiedziny Pałacu w Pacółtowie - wnętrza i stajnia.
Po obiedzie i rozstaniu z połkolonistami odpoczynek bądź gry czy konkursy no i znów powrót do koni... i po koniach kolacja, wieczorny prysznic i rano zaczynamy zabawę od nowa.
Tak toczy się tydzień, warto dodać że jak pogoda dopisze chodzimy na pławienie koni , które jest mega atrakcja.


Dla grup zaawansowanych ( uwaga jeden turnus Sportowy, będzie dodatkowe info o terminie ) bonusem może być również konsultacja trenerska z Hubertem Szaszkiewiczem utytułowanym i uznanym nie tylko w Polsce trenerem i instruktorem. Półkolonia jeździecka zawiera te elementy co obóz lecz kończy się około godziny 16-stej tak by dotrzeć do Olsztyna na 16 30, a wiec godzina jazdy konnej plus atrakcje.


Tematy końskie do których miałem wrócić,
które będziemy przemycać dzieciom w wolnych chwilach i na wesoło
bo przecież nikt nie jedzie na wakacje żeby się uczyć

Budowa konia - po przez malowanie

BHP przy koniu
Żywienie
Czyszczenie - zaplatanie grzywy i ogona
Opieka
Budowa końskiego rzędu
Kompleksowe nazewnictwo oraz codzienna praktyka w zależności od wieku, stopnia zaawansowania oraz indywidualnych predyspozycji (zapraszamy również początkujących)

Minimalny wiek obozowicza to 9 lat
Minimalny wiek półkolonisty to 8 lat
Półkolonie na sportowo 2020

To bardzo intensywne 5 dni, podczas , których staramy się w maksymalnie profesjonalny sposób i skondensowanej formie zapoznać i zaciekawić dzieci sportem by z pośród odkrywanych dyscyplin w przyszłości znalazły coś dla siebie, by miały pasje która poprowadzi je dalej.

Tenis - ta królewska dyscyplinę zaprezentują jedni z najbardziej utytułowanych trenerów w Olsztynie. Niezależnie od warunków pogodowych na hali tenisowej dzieci odbędą 3 godzinne zajęcia połączone z elementami teorii . po drugim śniadaniu wyjazd do parku trampolin by powrócić na obiad na godzine 15 30

Jazda Konna ten dzień poświęcony jest w całości na konie , od śniadania aż po obiad: godzina jazdy konnej oraz teoria, o 12 drugie śniadanie i znowu godzina jazdy plus konkurs tego dnia obozowicze i polkoloniści wyjezdzaja na wycieczke i całe siły kierujemy na grupe sportowa

Golf , mamy tę wygodę ze sąsiadujemy z polem golfowym i zaraz po śniadaniu przemieszczamy sie 300 metrów obok na kolejna przygode . Pod okiem profesjonalistów Kasi Nieciak lub Witka Sikory 2 godziny golfa oraz zwiedzanie pola golfowego meleksem.

Łucznictwo i strzelectwo odbywa sie na terenie Parku rozrywki Bartbo . Cały dzień atrakcji w pięknej okolicy , w razie złej pogody dodatkowo przejazdzka po lesie autem off road.

Pływanie i wstęp do nurkowania to dzień poświęcony dzieciom przez zespół profesjonalistów o ogromnym doświadczeniu i wiedzy . Po śniadaniu grupa wyjeżdża do Łańska gdzie pod opieka kilku instruktorów próbuje swoich sił na basenie ( indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania dzieci próbują na głębokości 1,20 zanurzyć sie i przez chwile pooglądać świat z pod wody w pełnym nurkowym rynsztunku , każdy indywidualnie z instruktorem tam gdzie ma grunt!!!!) jeżeli trafi się dziecko, które ma problemy z pływaniem będzie mu dodatkowo poświęcony czas na naukę pływania
Trochę w skrócie ...

Zapraszamy na obozy jeździeckie do Łańska, na wyjątkowe wakacje , które maja oderwać Państwa dzieci i wnuki od elektronicznej codzienności czyli komputerów smartfonów i internetu.

Nasza stajnia położona jest nad jeziorem Łańskim . Posiadamy do dyspozycji naszych gości pełnowymiarowy profesjonalnie oświetlony plac treningowy oraz hale .
Każdy dzień wakacji to nowe atrakcje, które dostosowujemy do danej grupy i jej umiejętności. Nauka jazdy konnej, woltyżerka, ujeżdżenie, skoki to wybrane elementy, które stanowią trzon naszych codziennych zajęć. Ponadto dzieci zapoznawane są ze sprzętem, nazewnictwem, pielęgnacją koni oraz sprzętu jeździeckiego. Wśród dodatkowych atrakcji jest karmienie, pławienie koni, malowanie, zaplatanie grzyw ale i przygotowanie konia do zawodów a wiec nauka zakładania ochraniaczy, owijek oraz instruktarz obsługi końskiego rzędu.
Aby urozmaicić dzień dodatkowo oferujemy dzieciom do wyboru naukę gry w golfa łucznictwo tenis lub pływalnie. Opiekę nad dziećmi pełni wykwalifikowana kadra, posiadająca certyfikaty PZJ oraz honorowane przez MEN certyfikaty wychowawców.


Zakwaterowanie podopiecznych w pensjonacie hippika nad jeziorem Naterskim w pokojach 2-3 osobowych. Pełne wyżywienie plus ubezpieczenie oc i nnw w cenie turnusu.
Szczegóły oferty dla Obozów jeździeckich 2020

Pełne wyżywienie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolacja.
Uczestnictwo dzieci w dwóch wybranych atrakcjach.
Dwie godziny jazdy konnej dziennie.
Nocleg w pokojach 2-3 osobowych w Pensjonacie Hippika Tomaszkowo.

Turnusy odbędą się w dniach:
 • 27.06.2020 - 03.07.2020 cena 1590 zł / 1 osoba (brak wolnych miejsc)
 • 04.07.2020 - 10.07.2020 (*WNM) cena 1800 zł / 1 osoba (brak wolnych miejsc)
 • 11.07.2020 - 17.07.2020 cena 1590 zł / 1 osoba
 • (brak wolnych miejsc)
 • 18.07.2020 - 24.07.2020 (*WNM) cena 1800 zł / 1 osoba ( brak wolnych miejsc )
 • 01.08.2020 - 07.08.2020 (*WNM) cena 1800 zł / 1 osoba
 • ( Brak wolnych miejsc )
 • 15.08.2020 - 28.08.2020 (*WNM2) cena 2800 zł / 1 osoba (brak wolnych miejsc )

  *WNM Turnus z wyjazdem nad morze ( galop na plaży Zalewu Wiślanego pod Fromborkiem, przejażdżka bryczką, zwiedzanie zamku).


Turnusy rozpoczynają się w soboty o godzinie 16:00,
a kończą się w kolejny piątek o godzinie 16:00.

Cena: już od 1590 zł / 1 osoba


Szczegóły oferty dla Półkolonii 2020

Wyżywienie dzienne: śniadanie, drugie śniadanie, obiad.
Uczestnictwo dzieci we wszystkich atrakcjach.
Jedna godzina jazdy konnej dziennie.
Zajęcia odbywają się codziennie w dniach: poniedziałek-piątek

Turnusy odbędą się w dniach:
 • 29.06.2020 - 03.07.2020 (brak wolnych miejsc)
 • 27.07.2020 - 31.07.2020 (brak wolnych miejsc)
 • 10.08.2020 - 14.08.2020 ( brak wolnych miejsc )

Godzina wyjazdu dzieci na półkolonii 7:45,
Godzina powrotu dzieci z półkolonii 16:30.

Cena: 790 zł / 1 osobaILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Impreza zarejestrowana w Kuratorium Oświaty.

Dzieci pod opieka wykwalifikowanej kadry posiadają ubezpieczenie OC I NNW.

PRZY PÓŁKOLONIACH PROSZE PAMIĘTAĆ!

Miejscem spotkań, codziennego wyjazdu i powrotu dla dzieci na półkolonie jest: Parking przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM.Wskazówkę dojazdu do miejsca zbiórki można znaleźć na [ GOOGLE MAPS ] | [ HERE ] | [ TARGEO ] ( Lokalizacja GPS: 53.75151,20.45740 )


Rabat 5%* dla stałych klientów.
Rabat 5%* dla rodzeństwa.
* promocje nie łączą się